.

 

Netliva İnternet Yazılım sektörde 10 yılı aşkın tecrübesi olan genç ve dinamik bir ekibin bir araya gelmesi ile 2015 yılında kurulmuştur. Her biri kendi alanında uzman, sürekli yenilenmeyi ve kendini geliştirmeyi ilke edinmiş çalışanları ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Öncelikli misyonu müşteri memnuniyeti olan firmamız, kuruluşundan bu yana aralıksız çalıştığı bir müşteri portfoyüne sahip olmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Memnuniyetini sağladığımız mevcut müşterilerimizin yanı sıra yeni firmalarıda müşterilerimiz arasına katarak onlara hizmet vermek ve aldıkları hizmetten memnun kalmalarını sağlamak her zaman firmamız için birincil amaçtır.

Tecrübeli kadromuzla sürekli kendimizi yenileyerek, en son web ve mobil geliştirme teknolojileri ile son tasarım trendlerini takip ederek sizlere her zaman güncel, kaliteli ve güvenli ürünler sunmaktayız. İhtiyacınız olan site ya da yazılımı bize anlatmanız yeter. Güleryüzlü ve alanında uzman personellerimiz sizi dinleyerek size tam da ihtiyacınız olan hizmeti sağlayacaktır!


İzkent Mah. 8837 Sok.

No:13/A  – Çiğli / İzmir
 

0850 228 11 55