.
REFERANSLARIMIZ

Size hayallerinizin bilgisayar ekranındaki yansımasını sunuyoruz...

 •     Femko CRM Sistemi

  Muayene, gözetim, test ve belgelendirme alanında profesyonel ve yenilikçi hizmetler sunmayı hedefleyen FEMKO, yazılım alanında kendini ispatlamış olan bizi tercih ederek, büyüme ve gelişme yolunda işlerin kolaylaştıracak CRM Sistemine sahip olmuştur.

 •     Fast Express Web Sitesi & CRM Sistemi

  Fast Express Uluslararası doküman ve paket taşımacılığında kaliteli hizmet anlayışını saygıdeğer müşterilerine ulaştırabilmek ve müşterilerinin isteklerine cevap verebilecek kapasitede bir İnternet alt yapısına sahip olmak için bizi tercih etmiştir. http://www.fast-express.com

 •     Korkmaz Mekatronik Kurumsal web Sitesi

  Türk gıda sekötündeki yenilikçi bakış açısı ve inovatif ürünlerini dünya pazarına sunan korkmaz mekatronik için benzersiz ve inovatif bir kurumsal web sitesi oluşturduk. http://www.korkmazmekatronik.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

 •     Güloğlu Plastik Kurumsal Web Sitesi

  Güloğlu Plastik sektöründeki 40 yılı aşkın deneyimini yaptırdığı kurumsal web sitesi sayesindde http://www.guloglu.com.tr adresinde müşterilerine yansıtmaktadır.

 •     Hobi Park Kurumsal Web Sitesi

  İzmir’in içerisinde saklanmış cennet bahçesi gibi mekana aynı güzellikte yaptığımız web sitesini http://www.hobipark.com.tr adresinde yayına aldık. Bu siteyle ’Seyrek Göl Hobi Park’ kaliteli hizmetini online ortamda da müşterilerine yansıtmakta.

 •     Manat Yapı Web Sitesi

  İnşaat sektöründe yenilikçi yaklaşımlarıyla ve herkes için yapılar inşaa etme sloganıyla sektörde öncü firma Manat Yapı, web sayfası için bizi tercih etti. Web sayfasını http://www.manatyapi.com adresinde ziyaret edebilirsiniz

 •     Organix Garden Web Sitesi

  Organik gıda sektörünün güvenilir ve öncü firmalarından Organix Garden, sağlık ve organik ürünlerini müşteriyle buluşturmak için bizi tercih etti. Web sayfasını http://www.organixgarden.com.tr/ adresinden ziyaret edebilirsiniz

 •     Altın Maşa Kurumsal Web Sitesi

  Altın Maşa lezzetli menüleriyle müşterilerine kömürde sandviç ve kumru keyfi sunup karınlarını doyururken yeni web sitesiyle de müşterilerinin gözlerin doyurmakta. http://www.altinmasa.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

 •     Üç Buçuk Evden Kaçış Konsept Web Sitesi

  Karşıyaka’da faaliyet gösteren, korku ve heyecanı bulmacayla birleştirip size adrenalini sonuna kadar yaşatan bu evden kaçış oyunu için hazırladığımız konsept web sitesini http://korku.webizard.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

 •     Kervan Arms Web Sitesi

  Silah sektörünün önde gelen üreticilerinden Kervan Arms, ürünlerini müşterileriyle buluşturmak için bizi tercih ederek müşterilerimiz arasına katıldı. Web Sayfasını http://www.kervanarms.com/ adresinde ziyaret edebilirsiniz.

 •     İzmir Sağlık Koleji Kurumsal Web Sitesi

  İzmir’in önde gelen özel sağlık meslek liselerinden biri olan İzmir Sağlık Koleji’nin oluşturduğumuz kurumsal web sitesini http://www.izmirsaglikmesleklisesi.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

 •     BluVent Ventilation Tech. Web Sitesi

  Havalandırma, yangın duman tahliye, fans sistemleri vb konusundaki uzamanlığıyla sentöründe öncü firma BluVent bizi tercih eden firmalardan. Web Sayfasını http://www.bluvent.net/ adresinde ziyaret edebilirsiniz

 •     CoreGen Tanıtım Sitesi

  Diz ağrıları için yeni nesil tedavi yöntemi geliştiren CoreGen için hazırladığımız yepyeni web sitesiyle müşterilerine kendini tanıttı. http://www.coregen.com.tr

 •     Duran Mobilya Ürün Tanıtım Sitesi

  Mobilya dış ticareti üzerinde uzmanlaşmış olan Duran Mobilya’nın web sitesini güzel bir konsept ile hazırladık. http://www.duranmobilya.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

 •     Yok Böyle Bir Şey Proje Sitesi

  Milyonlarca beğenisi olan ’Yok Böyle Bir Şey’ adlı facebook eğlence sayfasına ait web sitesini hazırlayarak http://www.yokboylebirsey.com.tr adresinde takipçilerinin beğenisine sunduk.

 •     English Fast Web Tasarımı

  English Fast site tasarımını yenilemek için bizi tercih ederek frontend hizmetimizden faydalanmıştır. http://www.izmirfast.com

 •     Genvisc Web Sitesi

  Eklem ağrıları için yenilikçi ve teknolojik çözümler üreterek sağlık sektöründe hizmet veren Genvisk, müşterileyle buluşmak için bizi tercih etti. Web sayfasını http://www.genviscgplus.com/ adresinde ziyaret edebilirsiniz.

 •     Frida Kurumsal Web Sitesi

  Su sektöründe hizmet veren öncü markalardan biri olan frida’nın hazırladığımız kurumsal web sitesi’ni http://www.frida.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.İzkent Mah. 8837 Sok.

No:13/A  – Çiğli / İzmir
 

0850 228 11 55